Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin’i görenler şaşırdı: ‘Tıpkı annesi’


Usta oyuncu Ahu Tuğba zaman zaman sosyal medyada eski hallerini paylaşıyor. Yeşilçam’ın güzel oyuncusu Ahu Tuğbai sosyal medya hesabından kızı Anjelik Calvin’in fotoğrafını paylaştı. Calvin’in son halini görenler, “Güzelliği annesinden miras” yorumları yaptı.

Florida’daki Everglades University’nin Siyaset ve İletişim bölümlerini bitiren 29 yaşındaki Anjelik, bir şirkette genel müdür olmak yerine kariyerinde farklı bir yol çizmişti.

Florida’daki polis akademisinde eğitim alan Calvin, zorlu dersleri başarıyla tamamlamış ve silah, yakın dövüş ve ilk yardım gibi eğitimler alarak polis akademisinden mezun olmuştu.

‘VAMPİRELLA SAÇINI SEVİYOR’

Özel S.W.A.T. polisi olan Calvin’i annesi geçtiğimiz günlerde sosyal medyasından paylaşmıştı. Ahu Tuğba paylaşımına “Vampirella saçını seviyor.

Ahu Tuğba “Benim kızım tatlı bir tavşan. Kendi saçını boyamış… Ah çok çabuk büyüyorlar… Kızımm Anjelique…” notunu düşmüştü.

Ahu Tuğba’nın paylaşımına “Maşallah babasının kopyası” şeklinde yorumlar yağdı.

SON PAYLAŞIMI İLGİ ODAĞI OLDU

Ahu Tuğba, son paylaşımına ‘Benim canim güzel bebeğim güzel kızım. Babanı hiç aratmıyorsun. Maşallah aynı Baban gibisin’ notu ekledi. Takipçilerin ‘Babasının kızı’ yorumları yağdı.

AHU TUĞBA KIZI ANJELİK’İN OTOMOBİLİNİ ÇÖPE ATTI

ABD’nin Miami kentinde kızı Anjelik ile yaşayan Ahu Tuğba, son paylaştığı video ile gündem oldu. Sık sık arıza yapan kızı Anjelik’in otomobilini çöpe atan Tuğba, o anları ‘Buradaki tamirci adı altında hiçbir şeyden anlamayan insanlar bana kızımın arabasını çöpe attırdı en sonunda’ notuyla paylaşmıştı.

Çöpe atılan otomobile üzülen Tuğba’nın takipçileri “Atmasaydın, ihtiyacı olana verseydin”, “Kimse yapamadı mı?”, “Arabayı kurtaran olur, atmayın” yorumlarında bulunmuştu.

Yeşilçam’a damga vuran usta oyuncu Ahu Tuğba, Amerika’da yaşayan kızı Anjelik Calvin’in otomobilini çöpe attığı anları sosyal medyadan paylaştı.

Ahu Tuğba 1991 yılında Arnavut asıllı Amerikalı Doktor Timmy Alejtanij ile evlenmiş, 1992 yılında da Anjelik ismini verdikleri bir kız çocuğu dünyaya getirmişti.

İşte annesine benzerliğiyle dikkat çeken Anjelik…

İşte annesine benzerliğiyle dikkat çeken Anjelik…

İşte annesine benzerliğiyle dikkat çeken Anjelik…

İşte annesine benzerliğiyle dikkat çeken Anjelik…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x