Popüler Analist 3 Altcoin İsmi Verdi. 100X Potansiyelleri Var!

Kripto para piyasası tüm olumsuzluklara rağmen dirençli kalmayı başardı. Lider kripto para Bitcoin 70 bin dolar etrafında güçlü bir direnç gösteriyor. Çoğu altcoin de irtifa kaybetse de yeninden güç topluyor. Piyasada moraller yerindeyken kripto Youtube kanalı Coin Bureau kanalının sunucusu Guy Turner’ın düşüncelerini paylaştı. Turner, Ethereum katman-3 ölçeklendirme çözümlerine ilişkin yükseliş eğilimini ifade ediyor. Bu bağlamda analist, 3 token ismi veriyor.

Katman-3 Blockchain’lerin tokenleri yüksek potansiyele sahip!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa şimdilik sakin bir seyir izlese de direncini koruyor. Lider kripto Bitcoin, spot Bitcoin ETF’lerdeki çıkışların azalmasıyla 70 bin dolar seviyelerinde bir denge buldu. Altcoin’ler de şimdilik genel olarak yatay bir seyir izliyor. Bu ortamda yatırımcılar ve traderlar yüksek potansiyeli olan kripto paraları arıyor. Bir fikir vermesi açısından 2,46 milyon abonesi olan kripto Youtube kanalı Coin Bureau’nun sunucusu Guy Turner, katman-3’lerin yerel tokenlerinin ileriye dönük büyük bir potansiyele sahip olduğunu söylüyor. Bu bağlamda, analist,

Katman-3’ler aynı zamanda süper verimlidir. Bu da onları oyun, merkezi olmayan finans (DeFi) ve çok daha fazlası gibi şeyler için mükemmel kılar. Bu nedenle, katman-3 Blockchain’leri ve bunlar üzerinde başlatılan kriptolar ciddi bir 100 kat potansiyele sahiptir.

100x potansiyelli 3 altcoin projeleri: DEGEN ve XAI

Daha sonra Guy Turner, en iyi katman-3 seçimlerini paylaşıyor. Bunlar arasında, Coinbase kripto borsasının desteklediği bir Ethereum ölçeklendirme çözümü olan Base katman-2 projesi üzerine inşa edilen Degen Base (DEGEN) ve Xai (XAI) yer alıyor. Bu altcoin projelerine ilişkin olarak Turner şöyle diyor:

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yerel Degen tokenı başlangıçta bir meme coin olarak piyasaya sürüldü, ancak aynı zamanda Twitter’ın bir tür merkezi olmayan versiyonu olan Farcaster’daki kanalına katılımı ödüllendirmeyi amaçlıyor. O zamandan beri Degen, geliştiricilerin, içerik oluşturucuların ve meraklıların dikkatini çekti… Bir diğer katman-3 ise Arbitrum üzerine inşa edilmiş oyun odaklı bir proje olan Xai.

Bu arda, DEGEN yazı sırasında 0,033394 dolardan işlem görüyordu. Analistin diğer taracihi XAI ise 1,02 dolardan el değiştiriyordu.

Analistin üçüncü seçimi: Orbs (ORBS)

Coin Bureau sunucusu bir token ismi daha veriyor. Bu altcoin ise Orbs (ORBS). Analist, ORBS hakkındaki görüşlerini şu şekilde ifade ediyor:

Orbs, web3, DeFi, NFT’ler ve GameFi gibi şeyleri desteklemek için EVM’yi (Ethereum Sanal Makinesi) ve EVM uyumlu olmayan akıllı sözleşmeleri geliştirmek için merkezi olmayan bir arka uç olarak hizmet veren katman-1 ve katman-2’ler arasında sıkışmış bir katman-3’tür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x